CO PRZED TRENINGIEM

Każdy szanujący się sportowiec winien wesprzeć swoje ciało przed treningiem. Dzięki temu będzie bardziej pobudzony i efektywny w wykonywaniu kolejnych ćwiczeń.
Odżywki przedtreningowe zwiększają nie tylko siłę, ale przede wszystkim wytrzymałość. Ćwiczące z nimi osoby mogą robić o wiele bardziej intensywny trening, a co za tym idzie – w krótszym i przyjemniejszym czasie osiągać o wiele lepsze efekty.
Reakcje
Odżywki przedtreningowe mają właściwości hamujące reakcje kataboliczne, czyli rozkładające mięsnie oraz pobudzające anaboliczne, czyli takie które mięśnie budują.
Rezultaty
Odżywki przedtreningowe nie tylko podnoszą poziom energii, ale również sprawiają, że zaraz „po” mięśnie o wiele szybciej i skuteczniej się regenerują. Należy zadbać o to, by stosowany przez nas suplement nie zawierał wątpliwej jakości dodatkowych składników.
Dodatkowe składniki mają za zadanie co najwyżej zwiększyć objętość samej odżywki, jednakże wcale nie przedkładają się przy tym na jakość. Liczą się te odżywki, które wywołują efekty na długi okres czasu.